| Moc wyjsciowa | 0.6 kW / 0,9KM |
| Pojemność cylindra | 21.7 см³ |
| Prędkość przy maks. mocy | 7800 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2800 obr./min |
| Zużycie paliwa | 0.33 kg/h |
| Paliwo | Mieszanka 2T 1:50 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 0.3 l |
| Świeca zapłonowa | Husqvarna HQT-4 |
| Przerwa między elektrodami | 0.5 mm |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 1528 g/kWh |
| Ciężar (bez paliwa) | 4.9 kg |
| Zalecana max średnica głęzi | 20 mm |
| Prędkość robocza | 4050 cięcia/min |
| Długość listwy | 59 cm |
| Odstęp między zębami | 28 mm |
| Zakres regulacji listwy tnącej, w górę | 0 ° |
| Przełożenie przekładni | 4.44 |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 4.1 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 3.6 m/s² |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 101 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 94 dB(A) |




Kod produktu: 578180302
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578037002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578037102
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578180002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 587808501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna HP nadaje się do pracy z paliwem niższej jakości. Starannie dobrane składniki i specjalne dodatki oleju dają w efekcie czystszy silnik, mniej osadów na tłoku i ścianach cylindra, w układzie wydechowym i skrzyni korbowej. Olej ten przeznaczony jest do całej gamy produktów z silnikiem dwusuwowym.
Kod produktu: 587808510
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna HP nadaje się do pracy z paliwem niższej jakości. Starannie dobrane składniki i specjalne dodatki oleju dają w efekcie czystszy silnik, mniej osadów na tłoku i ścianach cylindra, w układzie wydechowym i skrzyni korbowej. Olej ten przeznaczony jest do całej gamy produktów z silnikiem dwusuwowym.
Kod produktu: 590710201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Świeca zapłonowa jest jednym z głównych elementów układu zapłonowego silnika spalinowego. Oryginalna świeca marki Husqvarna. Odpowiednik świec: Champion: RY4C, NGK: CMR6A, Brisk: SR15C Torch: AC6RA Charakterystyka: Waga: 33 g Długość świecy: 5,2 cm Rozwartość klucza: 16 mm Długość gwintu: 9,0 mm Średnica gwintu: 12 mm Skok gwintu: 1,25 mm Odstęp elektrod:...
Reference: 970466401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocne i wydajne akumulatorowe nożyce do żywopłotu do intensywnego użytkowania...
Reference: 970466101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 970466001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 970536501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Długość listwy45 cmWaga (bez akumulatora)3,2 kg
Reference: 970466201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...