| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (brushless) |
| Długość maszyny | 116cm |
| Waga bez akumulatora | 3,6kg |
| Prędkość robocza | 4400 cięcia/min |
| Długość listwy | 60cm |
| Odstęp między zębami | 30 mm |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2,1 m/s² |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni, tylny, rozciągnięty wysiegnik | 1,7 m/s² |
| Poziom hałasu, zmierzony | 90 dB(A) |
Husqvarna 522iHD60 to lekkie i dobrze wyważone nożyce do żywopłotu zasilane akumulatorem 36 V do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin. Pod względem mocy odpowiednik spalinowych nożyc do żywopłotu. Zoptymalizowane pod kątem częstszego przycinania, te bezprzewodowe nożyce do żywopłotu są wyposażone w szybką przekładnię i dwustronną listwę tnącą o długości 60 cm z ostrymi nożami do przycinania, szlifowanymi z trzech stron. Umieść akumulator w produkcie, aby uzyskać doskonałą bezprzewodową manewrowość lub zmaksymalizuj czas pracy, używając specjalnego adaptera do podłączenia do akumulatora plecakowego. Akumulator i ładowarka nie są dołączone.


Reference: 970466401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocne i wydajne akumulatorowe nożyce do żywopłotu do intensywnego użytkowania...
Reference: 970466101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 966532401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu, do użytku...
Reference: 970536501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Długość listwy45 cmWaga (bez akumulatora)3,2 kg
Reference: 970466201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...