| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (brushless) |
| Długość maszyny | 116cm |
| Waga bez akumulatora | 4kg |
| Prędkość robocza | 3200 cięcia/min |
| Długość listwy | 60cm |
| Odstęp między zębami | 30,5 mm |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2,2 m/s² |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni, tylny, rozciągnięty wysiegnik | 2,6 m/s² |
| Poziom hałasu, zmierzony | 90 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 81 dB(A) |
Husqvarna 522iHDR60 to dobrze wyważone, lekkie nożyce do żywopłotu zasilane akumulatorem 36 V do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin. Pod względem mocy odpowiednik spalinowych nożyc do żywopłotu. Przekładnia o wysokim momencie obrotowym i dwustronna listwa tnąca o długości 60 cm z wytrzymałymi nożami do cięcia zgrubnego sprawiają, że model 522iHDR60 jest zoptymalizowany do przycinania gęstych, zarośniętych żywopłotów. Umieść akumulator w produkcie, aby uzyskać doskonałą bezprzewodową manewrowość lub zmaksymalizuj czas pracy, używając specjalnego adaptera do podłączenia do akumulatora plecakowego. Akumulator i ładowarka nie są dołączone.





Klawiatura jest bardzo prosta w obsłudze i wyposażona we wskaźnik LED informujący o stanie baterii.


Specjalnie zaprojektowany adapter do akumulatorów nożyc do żywopłotu, zapewniający bezproblemową obsługę podczas pracy z zewnętrznymi akumulatorami, jest dostępny jako wyposażenie dodatkowe.

Reference: 970466401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocne i wydajne akumulatorowe nożyce do żywopłotu do intensywnego użytkowania...
Reference: 970466101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 970466001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 966532401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu, do użytku...
Reference: 970536501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Długość listwy45 cmWaga (bez akumulatora)3,2 kg