| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (brushless) |
| Długość maszyny | 116cm |
| Waga bez akumulatora | 3,8kg |
| Prędkość robocza | 4400 cięcia/min |
| Długość listwy | 75cm |
| Odstęp między zębami | 30 mm |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 1,4 m/s² |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni, tylny, rozciągnięty wysiegnik | 1,8 m/s² |
| Poziom hałasu, zmierzony | 90 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 81 dB(A) |
Husqvarna 522iHD75 to dobrze wyważone, lekkie nożyce do żywopłotu z akumulatorem 36 V do profesjonalnego użytku w pełnym wymiarze godzin. Pod względem mocy odpowiednik spalinowych nożyc do żywopłotu. Te wydajne, bezprzewodowe nożyce do żywopłotu doskonale nadają się do częstszego przycinania. Wyposażone są w szybkoobrotową przekładnię oraz dwustronną listwę tnącą o długości 75 cm z ostrymi nożami do przycinania, szlifowanymi z trzech stron. Umieść akumulator w produkcie, aby uzyskać doskonałą bezprzewodową manewrowość lub zmaksymalizuj czas pracy, używając specjalnego adaptera do podłączenia do akumulatora plecakowego. Akumulator i ładowarka nie są dołączone.





Klawiatura jest bardzo prosta w obsłudze i wyposażona we wskaźnik LED informujący o stanie baterii.

Tryb 3 prędkości pozwala zmaksymalizować czas pracy i wydajność cięcia poprzez dostosowanie maksymalnej prędkości noża do aktualnych warunków pracy.

Reference: 970466401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocne i wydajne akumulatorowe nożyce do żywopłotu do intensywnego użytkowania...
Reference: 970466001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 966532401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu, do użytku...
Reference: 970536501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Długość listwy45 cmWaga (bez akumulatora)3,2 kg
Reference: 970466201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...