| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (brushless) |
| Długość maszyny | 102cm |
| Waga bez akumulatora | 3,2kg |
| Zalecana max średnica głęzi | 25 mm |
| Prędkość robocza | 3000 cięcia/min |
| Długość listwy | 45cm |
| Odstęp między zębami | 33 mm |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2,1 m/s² |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni, tylny, rozciągnięty wysiegnik | 1,7 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 3.6 m/s² |
| Poziom hałasu, zmierzony | 90 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 79 dB(A) |
Husqvarna 215iHD45 to dwustronne akumulatorowe nożyce do żywopłotu, idealne do każdego rodzaju żywopłotu. Lekkie i dobrze wyważone, te akumulatorowe nożyce do żywopłotu są bardzo łatwe do uruchomienia i użytkowania, zbudowane z myślą o najwyższej jakości konstrukcji, wydajności cięcia i trwałości. Wyposażone w nasz zaktualizowany cyfrowy interfejs użytkownika, całkowicie metalową przekładnię i bezobsługowy bezszczotkowy silnik elektryczny o mocy wystarczającej do cięcia nawet grubszych gałęzi.
Reference: 970466401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocne i wydajne akumulatorowe nożyce do żywopłotu do intensywnego użytkowania...
Reference: 970466101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 970466001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 966532401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu, do użytku...
Reference: 970466201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...