| Napięcie akumulatora | 36 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (brushless) |
| Waga bez akumulatora | 3,2kg |
| Zalecana max średnica głęzi | 25 mm |
| Prędkość robocza | 3500 cięcia/min |
| Długość listwy | 60cm |
| Odstęp między zębami | 30 mm |
Te wytrzymałe akumulatorowe nożyce do żywopłotu zapewniają wysokiej jakości cięcie przy dużej wydajności. Ich lekka, ergonomiczna konstrukcja ma wyważony tylny uchwyt i selektor trybu, aby dostosować moc i czas do wykonywanej pracy. Wyposażone w zaawansowany, cyfrowy interfejs, wzmocnione przyciski LED w twardej obudowie oraz kompaktowy rozmiar i klasę ochrony IPX4. Jest częścią gamy systemów akumulatorowych Husqvarna BLi-X 36 V zapewniająca dużą elastyczność pomiędzy szeroką gamą doskonałych akumulatorowych narzędzi ogrodowych Husqvarna.
Reference: 970466101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 970466001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...
Reference: 966532401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model Husqvarna 122HD60 to ciche i lekkie nożyce do żywopłotu, do użytku...
Reference: 970536501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Długość listwy45 cmWaga (bez akumulatora)3,2 kg
Reference: 970466201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wysoka wydajność cięcia Lekka konstrukcja Ostrza do cięcia Naprawdę...