| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 270 min |
| Wielkość obszaru | 5 000 m² |
| Pojemność akumulatora | 10 Ah |
| Typ pętli ograniczającej | Przewód |
| Maksymalne nachylenie w miejscu prowadzenia przewodu ograniczającego | 15 % |
| Maksymalne nachylenie terenu wewnątrz instalacji | 45 % |
| Maksymalny czas aktywności | 24 h |
| System ładowania | Automatyczny |
| Min. wysokość koszenia | 20 mm |
| Łączność bezprzewodowa | Bluetooth®, Komórkowa |
| Maks. wysokość koszenia | 60 mm |
| Metody szukania stacji | 5 sposobów |
| Przewody doprowadzające | 3 |
| Długość produktu | 72 cm |
| System koszenia | 5 noży rotacyjnych |
| Kolor | Pomarańczowy, Szary |
| Odbierany poziom dźwięku | 67 dB(A) |
| Alarm | Tak |
| Kod PIN | Tak |
| Klasa wodoszczelności | IPX4 |
| Wysokość produktu | 31 cm |
| Prąd ładowania | 7 A |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Średnie zużycie energii na miesiąc przy maksymalnym wykorzystaniu urządzenia | 23 kWh |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Tarcza osłaniająca | Tak |
| Podwójny kierunek koszenia | Tak |
| Panel użytkownika | Profesjonalny interfejs użytkownika/Aplikacja |
| Typ akumulatora | Litowo-Jonowy |
| Możliwość sterowania przez aplikację | Husqvarna Fleet Services |
| Integracja ze Smart Home | Tak |
| Aktualizacja oprogramowania | W autoryzowanym serwisie |
| Śledzenie GPS w przypadku kradzieży | Tak |
| Strefa chroniona GeoFence | Tak |
| Wykrywanie obiektów | Czujnik ultradźwiękowy |
| Waga | 12,9 kg |
| Regulacja wysokości koszenia | Elektryczna |
Kosiarka automatyczna zaprojektowana do profesjonalnego użytkowania również w ramach floty maszyn. Posiada zdalne sterowanie, w tym śledzenie kradzieży za pośrednictwem usług Husqvarna Fleet Services na komputerze / tablecie, a także pełną kontrolę i konfigurację kosiarki za pomocą smartfona. Nawigacja wspomagana GPS i zegar pogodowy zapewniają równomierne koszenie skomplikowanych trawników, jednocześnie automatycznie dostosowując częstotliwość koszenia do wzrostu trawnika. Obsługuje wszystkie rodzaje trawników oraz strome zbocza do 45% (24 °) dając doskonałe rezultaty koszenia - nawet w deszczowych warunkach. Solidna konstrukcja zapewnia trwałość i niezawodność.
Reference: 967645411
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna do efektywnego koszenia trawy na...
Reference: 967974011
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zwarta, mocna konstrukcja. Łatwa obsługa i konserwacja. Idealna do...
Reference: 970526711
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wydajna 4-kołowa kosiarka automatyczna do większych i bardziej złożonych...
Reference: 970526811
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowana 4-kołowa kosiarka do większych i bardziej złożonych trawników....
Reference: 967673111
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia...
Reference: 967673311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Solidna i niezawodna, odpowiednia do ogrodów do 4000 m² *. Świetnie radzi...
Reference: 967852811
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w...
Reference: 967853011
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Najwyższy model w serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu....
Reference: 967853311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 435X AWD – kosiarka automatyczna z napędem na cztery...
Reference: 970542401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
R 216T AWD to Rider doskonale nadający się dla właścicieli ogrodów...
Reference: 970456211
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 405X - model premium w serii X-line. Kosi on...
Reference: 970471711
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 415X - model premium w serii X-line. Kosi on...
Reference: 970535111
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia...
Reference: 970535311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Najwyższy model w serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu....
Reference: 970535211
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w...
Reference: 970488201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Łatwa w obsłudze kosiarka z napędem własnym, przeznaczona do mniejszych...
Reference: 970541201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarka z napędem własnym do łatwego i wygodnego koszenia. Posiada...
Reference: 970541501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarka z koszem, własnym napędem, kompozytową obudową i dużą szerokością...
Reference: 970541301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarki dla użytkowników oczekujących pierwszorzędnych rezultatów. Regulacja...
Reference: 970541401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarki dla użytkowników oczekujących pierwszorzędnych rezultatów. Regulacja...
Reference: 967988801
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
To wytrzymała kosiarka z napędem własnym o dużej pojemności, ze zmienną...
Reference: 970488101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Łatwa w obsłudze kosiarka, przeznaczona do mniejszych trawników. Wyposażona w...
Reference: 967099301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Klasyczna kosiarka elektryczna do zastosowań przydomowych. Proste...
Reference: 960510191
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Traktor ze zintegrowanym tylnym pojemnikiem 320 l, przekładnią hydrostatyczną...
Reference: 964954002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model 64 z systemem cięcia Novocut posiada unikalną funkcję – ustawianie...
Reference: 970450101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Solidna i bardzo wydajna kosiarka z koszem z napędem na wszystkie koła....
Reference: 960510190
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna TC 238 T to mocny traktor do użytku w średnich i dużych ogrodach....
Reference: 967093401
Producent: Gardena
Kosiarki do pielęgnacji trawnika angielskiegoKosiarki bębnowe wyposażone...