| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 180 min |
| Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu | 7 kWh |
| Pobór mocy podczas koszenia | 30 W |
| Wydajność robocza | 2200 m² ±20% |
| System ładowania | Automatyczny |
| Maksymalne nachylenie w obszarze roboczym | 50% |
| System koszenia | 3 obrotowe ostrza |
| Szerokość cięcia | 24 cm |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 20-60 mm |
| Wymiary produktu, dł. x szer. x wys. | 75x54x28 cm |
| Klawiatura | 19 klawiszy |
| Wyświetlacz | Duży wyświetlacz LCD |
| Zegar | Tak |
| Alarm | Głośny |
| Kod PIN | Tak |
| Blokada instalacji | Tak |
| Blokada ustawień | Tak |
| Funkcja wysyłania wiadomości tekstowych | Nie |
| Śledzenie kradzieży GPS | Opcjonalnie |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Czujnik ultradźwiękowy | Nie |
| Rodzaj uchwytu | Wbudowany |
| Bieżniki kół | Średnie |
| Dodatkowe noże | 9 szt |
| Przewód ograniczający | Brak |
| Szpilki | Brak |
| Gwarantowany poziom hałasu | 58 dB(A) |
| Waga | 12,8 |
Wysokowydajny model do trawników o powierzchni do 2200 m², Automower® 320 NERA oferuje najwyższą jakość koszenia, solidną konstrukcję i niezawodne działanie. Opatentowana ruchoma oś przednia zwiększa zwrotność i poprawia wydajność w trudnym terenie na zboczach o nachyleniu do 50%. Precyzyjne koszenie jest możliwe dzięki bezprzewodowej instalacji z zestawem wtyczek Husqvarna EPOS™ i dostępem Automower® Connect ze smartfona. Zoptymalizowana wydajność dzięki automatycznym aktualizacjom oprogramowania za pomocą FOTA (Firmware Over The Air).




Kod produktu: 967972301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zestaw instalacyjny duży nadaję się do otwartych trawników o pow. do 5000 m2 lub skomplikowanych trawników do 2500 m2. Zestaw duży zawiera przewód na pętlę x 400 m / szpilki x 600 szt. / złączki x 5 szt. / wsuwki x 5 szt.
Kod produktu: 967972201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zestaw instalacyjny średni nadaję się do otwartych powierzchni trawiastych do 2000 m2 lub skomplikowanych trawników do 1000 m2. Zestaw zawiera przewód ograniczający x 250 m / szpilki x 400 szt. / złączki x 3 szt. / wsuwki x 5 szt.
Reference: 967645411
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna do efektywnego koszenia trawy na...
Reference: 967974011
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zwarta, mocna konstrukcja. Łatwa obsługa i konserwacja. Idealna do...
Reference: 967853011
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Najwyższy model w serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu....
Reference: 970535311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Najwyższy model w serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu....
Reference: 967673311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Solidna i niezawodna, odpowiednia do ogrodów do 4000 m² *. Świetnie radzi...
Reference: 967853311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 435X AWD – kosiarka automatyczna z napędem na cztery...
Reference: 967852811
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w...
Reference: 970535211
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w...
Reference: 967673111
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia...
Reference: 970526811
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowana 4-kołowa kosiarka do większych i bardziej złożonych trawników....
Reference: 970471711
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 415X - model premium w serii X-line. Kosi on...
Reference: 970526711
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wydajna 4-kołowa kosiarka automatyczna do większych i bardziej złożonych...
Reference: 970456211
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 405X - model premium w serii X-line. Kosi on...