| Standardowy czas ładowania | 60 min |
| Standardowy czas koszenia po jednym ładowaniu | 70 min |
| Średni pobór energii przy maksymalnym wykorzystaniu | 10 kWh |
| Pobór mocy podczas koszenia | 25 W |
| Wydajność robocza | 1500 m² ±20% |
| System ładowania | Automatyczny |
| Maksymalne nachylenie w obszarze roboczym | 22 ° |
| System koszenia | 3 obrotowe ostrza |
| Szerokość cięcia | 22 cm |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 20-60 mm |
| Wymiary produktu, dł. x szer. x wys. | 63x51x25 cm |
| Klawiatura | 19 klawiszy |
| Wyświetlacz | Duży wyświetlacz LCD |
| Zegar | Tak |
| Alarm | Średni |
| Kod PIN | Tak |
| Blokada instalacji | Tak |
| Blokada ustawień | Tak |
| Funkcja wysyłania wiadomości tekstowych | Nie |
| Śledzenie kradzieży GPS | Opcjonalnie |
| Czujnik podnoszenia | Tak |
| Czujnik przechylenia | Tak |
| Czujnik ultradźwiękowy | Nie |
| Rodzaj uchwytu | Wbudowany |
| Bieżniki kół | Średnie |
| Dodatkowe noże | 9 szt |
| Przewód ograniczający | Brak |
| Szpilki | Brak |
| Gwarantowany poziom hałasu | 60 dB(A) |
Inteligentna technologia dostosowuje częstotliwość koszenia do prędkości wzrostu trawy, umożliwia punktowe koszenie obszarów z wyższą trawą oraz automatycznie prowadzi kosiarkę przez wąskie przejścia. Intuicyjne menu z dużym wyświetlaczem umożliwia ustawienie czasu koszenia kiedy tylko sobie tego życzysz. Obudowy w różnych kolorach dostępne jako opcje.


Kod produktu: 967972301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zestaw instalacyjny duży nadaję się do otwartych trawników o pow. do 5000 m2 lub skomplikowanych trawników do 2500 m2. Zestaw duży zawiera przewód na pętlę x 400 m / szpilki x 600 szt. / złączki x 5 szt. / wsuwki x 5 szt.
Kod produktu: 967972201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zestaw instalacyjny średni nadaję się do otwartych powierzchni trawiastych do 2000 m2 lub skomplikowanych trawników do 1000 m2. Zestaw zawiera przewód ograniczający x 250 m / szpilki x 400 szt. / złączki x 3 szt. / wsuwki x 5 szt.
Reference: 967645411
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kompaktowa 3-kołowa kosiarka automatyczna do efektywnego koszenia trawy na...
Reference: 967974011
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zwarta, mocna konstrukcja. Łatwa obsługa i konserwacja. Idealna do...
Reference: 967853011
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Najwyższy model w serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu....
Reference: 970535311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Najwyższy model w serii X-line od światowego lidera w automatycznym koszeniu....
Reference: 967673311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Solidna i niezawodna, odpowiednia do ogrodów do 4000 m² *. Świetnie radzi...
Reference: 967853311
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 435X AWD – kosiarka automatyczna z napędem na cztery...
Reference: 967852811
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w...
Reference: 970535211
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Zaawansowany i pełnowymiarowy model z serii X-line od światowego lidera w...
Reference: 970535111
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia...
Reference: 967673111
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Dobrze wyposażona, duża kosiarka automatyczna do wydajnego koszenia...
Reference: 970471711
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 415X - model premium w serii X-line. Kosi on...
Reference: 970526711
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wydajna 4-kołowa kosiarka automatyczna do większych i bardziej złożonych...
Reference: 970456211
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna Automower® 405X - model premium w serii X-line. Kosi on...