Husqvarna TC 238 T to mocny traktor do użytku w średnich i dużych ogrodach. Wyposażony w zintegrowany tylny kolektor 320 L, sterowaną pedałem przekładnię hydrostatyczną i napęd o niskim poziomie wibracji. Ergonomiczny fotel oraz kierownica.

Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Producent silnika | Briggs & Stratton |
| Pojemność cylindra | 656 cm³ |
| Nazwa silnika | Intek |
| Moc znamionowa | 10,08 kW/ 13.7KM |
| Cylindry | 2 |
| Pojemność zbiornika paliwa | 9.5 l |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe |
| Filtr oleju | TAK |
| Ilość oleju | 1.9 l |
| Elektroniczny rozrusznik | TAK |
| Akumulator | 12V 28Ah |
| Rodzaj paliwa | Benzyna |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 830.04 g/kWh |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Układ napędowy | Hydrostatyczna Tuff Torq |
| Koła napędowe | Koła tylne |
| Prędkość jazdy do przodu, min.-maks. | 0-6,7 km/h |
| Długość maszyny | 240 cm |
| Szerokość maszyny | 124 cm |
| Wysokość maszyny | 102 cm |
| Rozmiar przednich kół | 15X6-6 |
| Rozmiar tylnych kół | 18X8.5-8 |
| Rozstaw osi | 122 cm |
| Waga | 263 kg |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy z zaprogramowanym harmonogramem przeglądów |
| Reflektory | TAK |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny |
| Szerokość cięcia | 97cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 6 |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 38-102 mm |
| Ilość noży | 2 |
| Uruchamianie noży | Ręczne |
| Nakładka BioClip® | Dostępne jako osprzęt |
| Rodzaj pojemnika | Zintegrowany tylny kosz |
| Pojemność kosza | 320 l |
| Przyłącze wody do mycia | TAK |
| Regulacja obrotów silnika | TAK |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 100 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 99 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 84 dB(A) |
| Drgania, kierownica | 3.87 m/s² |
| Drgania, fotel | 0.13 m/s² |




Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym
Kod produktu: 577419201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna SAE 30 to wysokiej jakości olej do urządzeń z silnikiem czterosuwowym, zapewniający doskonałą ochronę silnika. Pojemność 0,6 L.
Kod produktu: 577419702
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna 10W-40 to wysokiej jakości olej do urządzeń z silnikiem czterosuwowym, takich jak: kosiarki, traktory, ridery, glebogryzarki. Olej ten zapewnia doskonałą ochronę silnika. Ułatwia rozruch w niskich temperaturach. Zapewnia doskonałe smarowanie we wszystkich warunkach pracy oraz niskie zużycie oleju. Pojemność 1,4 L.
Kod produktu: 597686801
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna 5W-30 to wysokiej jakości olej do urządzeń z silnikiem czterosuwowym, takich jak: kosiarki, traktory, ridery, glebogryzarki. Idealny także do czterosuwowych silników odśnieżarek. Olej ten świetnie nadaje się do stosowania w niskich temperaturach. Pojemność 1 L.
Reference: 960510191
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Traktor ze zintegrowanym tylnym pojemnikiem 320 l, przekładnią hydrostatyczną...