| Producent silnika | Briggs & Stratton |
| Moc znamionowa | 1,8kW/1800W przy 3200 obr./min |
| Układ napędowy | Pchana |
| Koła napędowe | N/A |
| Prędkość jazdy do przodu, min.-maks. | 0km/h |
| Rozmiar przednich kół | 170 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Waga | 20,4 kg |
| Metody koszenia | Zbieranie/BioClip®/Wyrzut tylny |
| Szerokość cięcia | 41cm |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 10 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Wysokość koszenia, min.-maks. | 25-75 mm |
| Rodzaj pojemnika | Worek z twardą osłoną |
| Pojemność kosza | 50 l |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Nie |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Przyłącze wody do mycia | Nie |
| Poziom hałasu, zmierzony | 94.0 dB(A) |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 96 dB(A) |
| Materiał obudowy | Stal |
| Wibracje uchwytu | 2.0 m/s² |
Funkcje:
v



Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym