| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Maks. wysokość koszenia | 100 mm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 5 km/h |
| Obroty na minutę | 2 800 obr./min |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Generator | 12 A |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Gwarantowana moc akustyczna | 97,6 dB(A) |
| Ochrona przednia | Dostępna dodatkowo |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 83,4 dB(A) |
| Wysokość oparcia fotela | Średnie |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Pojemnik na trawę | W komplecie |
| Producent przekładni | Hydro-Gear |
| Pojemność cylindra | 452 cm³ |
| Nazwa silnika | HS 452AE |
| Moc znamionowa | 9 kW |
| Filtr oleju | Tak |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 754 g/kWh |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Szerokość koszenia | 95 cm |
Traktor ogrodowy Husqvarna TC 114 może kosić więcej i dłużej za sprawą kosza o pojemności 250 litrów, a także wykonywać więcej zadań dzięki hakowi holowniczemu i gamie kompatybilnego osprzętu. Ten ciągnik jest wyposażony w funkcje zwiększające komfort siedzenia, a łatwo dostępne dźwignie, dwa pedały i urządzenie tnące ze wspomaganiem sprężynowym umożliwiają wygodne koszenie. Dzięki kompaktowej konstrukcji TC 114 zajmuje niewiele miejsca.
Reference: 960510190
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna TC 238 T to mocny traktor do użytku w średnich i dużych ogrodach....
Reference: 960510191
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Traktor ze zintegrowanym tylnym pojemnikiem 320 l, przekładnią hydrostatyczną...