| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 18,5 m/s |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Podziałka | .325" |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy | 38 cm |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 5,8 kg |
| Gwarantowana moc akustyczna | 118 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny | 3,7 m/s² |
| Pojemność cylindra | 59,8 cm³ |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 778 g/kWh |
| Moc wyjsciowa | 3,5 kW |
| Długość prowadnicy (cale) | 15 in |
| Rodzaj piły łańcuchowej | S35G |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 3,7 m/s² |
Husqvarna 560 XP® Mark II to wszechstronna pilarka łańcuchowa o pojemności 60 cm3 do cięcia wszystkich rodzajów drzew w profesjonalnym leśnictwie. Do użytku z zestawami tnącymi o podziałce .325” lub 3/8”. Jeśli potrzebujesz mocy dużej pilarki w smukłej i zwinnej obudowie, jest to jedna z naszych najlepszych pilarek spalinowych. Wyposażona w funkcję AutoTune 3.0 z technologią Simple Start, ta pilarka łańcuchowa zawsze uruchamia się łatwo i działa optymalnie w każdych warunkach. Wysokoobrotowy silnik X-Torq® o pojemności 60 cm3 ułatwia ścinanie, okrzesywanie i przerzynkę twardego drewna i dużych drzew iglastych.
Reference: 967861903
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Odpowiednia wydajność cięcia powoduje, że cięcie drewna opałowego, ścinanie...
Reference: 970559335
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Druga generacja potężnej pilarki uniwersalnej dla tych, którzy oczekują od...
Reference: 967108401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Pilarka do użytkiu przydomowego. Łatwa do uruchomienia, prosta w obsłudze -...
Reference: 967287514
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna T540 XP® została zaprojektowana z myślą o najwyższym segmencie...
Reference: 966997214
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Pilarka do pielęgnacji drzew z sinikiem X-Torq®. Lekka pilarka o dużej mocy...
Reference: 970501715
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
560 XP® przeznaczona jest dla profesjonalnych drwali i każdego kto oczekuje...
Reference: 967690835
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o pojemności 50 cm3 o doskonałej...
Reference: 967690635
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o pojemności 50 cm3 przeznaczona...
Reference: 970558735
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Nowa, potężna pilarka uniwersalna dla tych, którzy oczekują od maszyny...
Reference: 970559735
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Nowa, lekka i wydajna uniwersalna pilarka, idealna dla użytkowników...
Reference: 967861814
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wytrzymała, niezawodna i łatwa w użyciu pilarka o dużej wydajności cięcia...
Reference: 970502018
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna 562 XP® przeznaczona jest dla profesjonalnych drwali i każdego kto...
Reference: 970656915
Producent: Husqvarna