| Prędkość łańcucha przy mocy maksymalnej | 19,6 m/s |
| Minimalna zalecana długość prowadnicy | 33 cm |
| Podziałka | .325" |
| Maksymalna zalecana długość prowadnicy | 50 cm |
| Długość prowadnicy | 38 cm |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 5,5 kg |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 107 dB(A) |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq), uchwyt tylny | 4,9 m/s² |
| Pojemność cylindra | 50,1 cm³ |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 813 g/kWh |
| Moc wyjsciowa | 3 kW |
| Długość prowadnicy (cale) | 15 in |
| Rodzaj piły łańcuchowej | SP33G |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 3,3 m/s² |
Husqvarna 550 XP® G Mark II to wysokowydajna pilarka spalinowa o nowoczesnym wyglądzie, przeznaczona do profesjonalnych prac leśnych. Podgrzewane uchwyty poprawiają komfort i przyczepność.<br />W zimnych i wilgotnych warunkach pogodowych ta mocna, zwinna piła o pojemności 50 cm³ jest naszą najlepszą piłą spalinową do ścinania, okrzesywania i przerzynki drzew iglastych średniej wielkości. Ekstremalne przyspieszenie, odchudzona konstrukcja i szereg innowacyjnych funkcji – w tym AutoTune – zapewniają wydajną i wygodną pracę. Do użytku z prowadnicą o do 20 cali.
Reference: 967861903
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Odpowiednia wydajność cięcia powoduje, że cięcie drewna opałowego, ścinanie...
Reference: 970559335
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Druga generacja potężnej pilarki uniwersalnej dla tych, którzy oczekują od...
Reference: 967108401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Pilarka do użytkiu przydomowego. Łatwa do uruchomienia, prosta w obsłudze -...
Reference: 967287514
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna T540 XP® została zaprojektowana z myślą o najwyższym segmencie...
Reference: 966997214
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Pilarka do pielęgnacji drzew z sinikiem X-Torq®. Lekka pilarka o dużej mocy...
Reference: 970501715
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
560 XP® przeznaczona jest dla profesjonalnych drwali i każdego kto oczekuje...
Reference: 967690835
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o pojemności 50 cm3 o doskonałej...
Reference: 967690635
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocna, trwała i łatwa w manewrowaniu pilarka o pojemności 50 cm3 przeznaczona...
Reference: 970558735
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Nowa, potężna pilarka uniwersalna dla tych, którzy oczekują od maszyny...
Reference: 970559735
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Nowa, lekka i wydajna uniwersalna pilarka, idealna dla użytkowników...
Reference: 967861814
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wytrzymała, niezawodna i łatwa w użyciu pilarka o dużej wydajności cięcia...
Reference: 970502018
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna 562 XP® przeznaczona jest dla profesjonalnych drwali i każdego kto...
Reference: 970656915
Producent: Husqvarna
Reference: 970657015
Producent: Husqvarna