| Min. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 0 km/h |
| Min. wysokość koszenia | 25 mm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Zestaw BioClip® | Dostępny jako akcesorium |
| Wkładka BioClip® | Brak |
| Obroty na minutę | 3 200 obr./min |
| Gwarantowana moc akustyczna | 88 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne przy uchu operatora | 77 dB(A) |
| Rodzaj uchwytu | Ergonomiczny |
| Regulacja wysokości uchwytu | 2 stopnie |
| Moc znamionowa | 0,5 kW |
| Układ napędowy | Pchana |
| Koła napędowe | N/A |
| Rozmiar przednich kół | 178 mm |
| Rozmiar tylnych kół | 203 mm |
| Rozstaw osi | 54 cm |
| Waga | 15 kg |
| Metody koszenia | Zbieranie/Wyrzut tylny/BioClip® |
| Stopnie regulacji wysokości koszenia | 7 |
| Regulacja wysokości koszenia | Centralna |
| Rodzaj pojemnika | Materiał z zabezpieczeniem przed pyleniem. |
| Pojemność kosza | 40 l |
| Składany uchwyt | Tak |
| Wyściełany uchwyt | Tak |
| Boczny, regulowany uchwyt | Brak |
| Łożysko kół, przednie/tylne | Tak/Tak |
| Regulacja obrotów silnika | Brak |
| Poziom hałasu, zmierzony | 87 dB(A) |
| Materiał obudowy | Tworzywo ABS |
| Obręcze, tworzywo | Plastik |
| Wibracje uchwytu | 1,9 m/s² |
| Szerokość koszenia | 37,5 cm |
Husqvarna LC 137i to łatwa w obsłudze kosiarka akumulatorowa o szerokości roboczej 37 cm, idealna do małych trawników. Ta niewielka i lekka kosiarka pozwala skosić cały trawnik bez dodatkowego ładowania akumulatora, a dzięki kompaktowemu urządzeniu tnącemu i ergonomicznemu uchwytowi można nią łatwo manewrować nawet w wąskich przestrzeniach. Łatwo składany i regulowany uchwyt sterowniczy oraz dwa zintegrowane uchwyty do podnoszenia ułatwiają transport i przechowywanie kosiarki, która po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Urządzenie jest kompatybilne z systemem akumulatorów Husqvarna 36 V.
Reference: 970488201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Łatwa w obsłudze kosiarka z napędem własnym, przeznaczona do mniejszych...
Reference: 970541201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarka z napędem własnym do łatwego i wygodnego koszenia. Posiada...
Reference: 970541501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarka z koszem, własnym napędem, kompozytową obudową i dużą szerokością...
Reference: 970541301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarki dla użytkowników oczekujących pierwszorzędnych rezultatów. Regulacja...
Reference: 970541401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Kosiarki dla użytkowników oczekujących pierwszorzędnych rezultatów. Regulacja...
Reference: 967988801
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
To wytrzymała kosiarka z napędem własnym o dużej pojemności, ze zmienną...
Reference: 970488101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Łatwa w obsłudze kosiarka, przeznaczona do mniejszych trawników. Wyposażona w...
Reference: 967099301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Klasyczna kosiarka elektryczna do zastosowań przydomowych. Proste...
Reference: 964954002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model 64 z systemem cięcia Novocut posiada unikalną funkcję – ustawianie...
Reference: 970450101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Solidna i bardzo wydajna kosiarka z koszem z napędem na wszystkie koła....
Reference: 967093401
Producent: Gardena
Kosiarki do pielęgnacji trawnika angielskiegoKosiarki bębnowe wyposażone...