| Moc wyjsciowa | 0.6 kW/ 0.8KM |
| Pojemność cylindra | 21.7 cm3 |
| Prędkość przy maks. mocy | 7800 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2900 obr./min |
| Paliwo | Mieszanka 2T 1:50 |
| Świeca zapłonowa | Husqvarna HQT-4 |
| Przerwa między elektrodami | 0,5mm |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 1528 g/kWh |
| Ciężar (bez paliwa) | 4.4 kg |
| Średnica rury | 25,4mm |
| Smarowanie przekładni kątowej | TAK |
| Kąt przekładni / przełożenie | 1,1 |
| Głowica żyłkowa | T25 (R) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 5 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 3.6 m/s² |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 102 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 109 dB(A) |
Funkcje:




Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym
Kod produktu: 578180302
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578037002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578037102
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578180002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 587808501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna HP nadaje się do pracy z paliwem niższej jakości. Starannie dobrane składniki i specjalne dodatki oleju dają w efekcie czystszy silnik, mniej osadów na tłoku i ścianach cylindra, w układzie wydechowym i skrzyni korbowej. Olej ten przeznaczony jest do całej gamy produktów z silnikiem dwusuwowym.
Kod produktu: 587808510
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna HP nadaje się do pracy z paliwem niższej jakości. Starannie dobrane składniki i specjalne dodatki oleju dają w efekcie czystszy silnik, mniej osadów na tłoku i ścianach cylindra, w układzie wydechowym i skrzyni korbowej. Olej ten przeznaczony jest do całej gamy produktów z silnikiem dwusuwowym.
Kod produktu: 503621201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Do smarowania łożyska końcówki prowadnicy.Pojemność 35g.
Kod produktu: 502512701
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Smar uniwersalny do przekładni kątowej wykaszarek i kos Husqvarna Multi Purpose Grease w tubie 225 g z wygodnym aplikatorem.
Kod produktu: 590710201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Świeca zapłonowa jest jednym z głównych elementów układu zapłonowego silnika spalinowego. Oryginalna świeca marki Husqvarna. Odpowiednik świec: Champion: RY4C, NGK: CMR6A, Brisk: SR15C Torch: AC6RA Charakterystyka: Waga: 33 g Długość świecy: 5,2 cm Rozwartość klucza: 16 mm Długość gwintu: 9,0 mm Średnica gwintu: 12 mm Skok gwintu: 1,25 mm Odstęp elektrod:...
Reference: 967193305
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Lekka wykaszarka, doskonała do prac wokół domu. Łatwy rozruch z funkcją Smart...
Reference: 966776801
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocna, lekka i wygodna wykaszarka. Bezlitosna dla trawy i zarośli, przyjazna...
Reference: 966628802
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna 535RX to wykaszarka w uniwersalnej klasie pojemności 35 cm3....
Reference: 966015902
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Profesjonalna wykaszarka o wysokiej wydajności, wyjątkowo poręczna i...
Reference: 966604802
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wszechstronna wykaszarka, idealna dla właścicieli ogrodów przydomowych. Łatwy...
Reference: 967148302
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna 525LK to lekka podkaszarka do użytku komercyjnego. Maszyna...