| Pojemność akumulatora | 24 Ah |
| Maks. prędkość jazdy w przód | 9 km/h |
| Waga akumulatora | 7,2 kg |
| Producent akumulatora | Global |
| Okrąg nieskoszonej trawy | 30 cm |
| Maks. wysokość koszenia | 75 mm |
| Napęd | Sterowanie dwoma pedałami |
| Szerokość koszenia, min | 94 cm |
| Maks. prędkość jazdy w tył | 6 km/h |
| Szerokość koszenia, maks. | 94 cm |
| Obroty na minutę | 2 900 obr./min |
| Waga (bez urządzenia tnącego i płynów) | 208 kg |
| Wymiary opon przednich | 170/60-8 |
| Rodzaj fotela | Comfort |
| Wymiary opon tylnych | 170/60-8 |
| Rodzaj paliwa/napędu | Spalinowy |
| Prześwit pod podjazdem | 105 mm |
| Materiał fotela | Poliuretan |
| Rodzaj przekładni | Hydrostatyczna |
| Gwarantowana moc akustyczna | 98 dB(A) |
| Wysokość oparcia fotela | Wysokie |
| Rodzaj kierownicy | Ergonomiczna |
| Prędkość jazy w tył, min.-maks. max | 3,7 mph |
| Wspornik fotela | Tak |
| Maksymalny ładunek | 110 kg |
| Regulowane, składane siedzenie | Tak |
| Typ hamulca postojowego | Tarcza |
| Typ akumulatora | Ołowiowo/kwasowy |
| Przeniesienie napędu | Pasek klinowy |
| Pojemność cylindra | 586 cm³ |
| Nazwa silnika | HV 586AE |
| Moc znamionowa | 12 kW |
| Rodzaj smarowania silnika | Ciśnieniowe, z filtrem oleju |
| Filtr oleju | Tak |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 778 g/kWh |
| Chłodzenie silnika | Powietrze |
| Długość maszyny | 223 cm |
| Szerokość maszyny | 100 cm |
| Wysokość maszyny | 107 cm |
| Rozstaw osi | 88,7 cm |
| Licznik motogodzin | Cyfrowy |
| Uruchamianie noży | Automatyczne |
| Poziom hałasu, zmierzony | 97 dB(A) |
| Drgania, kierownica | 1,9 m/s² |
| Drgania, fotel | 0,29 m/s² |
Ta wydajna, wszechstronna i łatwa w obsłudze kosiarka samojezdna pozwala z łatwością zadbać o większe trawniki. Model Husqvarna Rider R 214TC Comfort Edition jest wyposażony w kierownicę o miękkiej powierzchni i wysoki, wygodny fotel, który zapewnia optymalny komfort jazdy. Ma dwucylindrowy silnik i urządzenie tnące Combi o szerokości 94 cm z dwoma opcjami koszenia — mulczowaniem BioClip® do nawożenia trawnika i tylnym wyrzutem w przypadku wyższej i twardszej trawy. Jest to wytrzymały Rider o doskonałej zwrotności, który jest łatwy w czyszczeniu i utrzymaniu dzięki praktycznej pozycji serwisowej urządzenia tnącego. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, która poszerza zakres zastosowania urządzenia.
Reference: 970542401 + 967152301
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
R 216T AWD to Rider doskonale nadający się dla właścicieli ogrodów...
Reference: 970542401
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
R 216T AWD to Rider doskonale nadający się dla właścicieli ogrodów...