Lekka wykaszarka, doskonała do prac wokół domu. Łatwy rozruch z funkcją Smart Start® i pompką paliwa. Wytrzymały, pleciony giętki metalowy wałek napędowy. W zestawie z podwójnymi szelkami, łatwą w montażu półautomatyczną głowicą żyłkową oraz nożem do trawy.

Przepraszamy chwilowy brak produktu. Jeśli chcesz otrzymać go szybciej skontaktuj się z nami. Telefon: +48 608 050 034
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Moc wyjsciowa | 0,85kW/1,15KM |
| Pojemność cylindra | 28 cm3 |
| Prędkość przy maks. mocy | 8000 obr./min |
| Prędkość biegu jałowego | 2800 obr./min |
| Zużycie paliwa | 552g/kWh |
| Paliwo | Mieszanka 2T 1:50 |
| Świeca zapłonowa | Husqvarna HQT-1, HQT-2 |
| Przerwa między elektrodami | 0,5mm |
| Emisja spalin (CO2 EU V) | 1521g/kWh |
| Ciężar (bez paliwa) | 5 kg |
| Średnica rury | 25,4mm |
| Smarowanie przekładni kątowej | TAK |
| Kąt przekładni / przełożenie | 30 ° / 1,4 |
| Nóż do trawy | Grass 255-4 |
| Szelki producenta | Standardowe podwójne |
| Głowica żyłkowa | T25 (L) |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 11,2 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 10,6 m/s² |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 114 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 109 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 98 dB(A) |
Funkcje:




Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym
Kod produktu: 578180302
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578037002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578037102
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 578180002
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Low Smoke+ to mieszanina mineralnych i syntetycznych olejów. Mieszanka paliwowa na bazie LS+ wydziela bardzo mało szkodliwego dymu oraz posiada bardzo dobre właściwości smarne w komponentach silnika poddanych na duże obciążenia – korbowód, łożyska, itp.
Kod produktu: 587808501
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna HP nadaje się do pracy z paliwem niższej jakości. Starannie dobrane składniki i specjalne dodatki oleju dają w efekcie czystszy silnik, mniej osadów na tłoku i ścianach cylindra, w układzie wydechowym i skrzyni korbowej. Olej ten przeznaczony jest do całej gamy produktów z silnikiem dwusuwowym.
Kod produktu: 587808510
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej Husqvarna HP nadaje się do pracy z paliwem niższej jakości. Starannie dobrane składniki i specjalne dodatki oleju dają w efekcie czystszy silnik, mniej osadów na tłoku i ścianach cylindra, w układzie wydechowym i skrzyni korbowej. Olej ten przeznaczony jest do całej gamy produktów z silnikiem dwusuwowym.
Kod produktu: 503621201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Do smarowania łożyska końcówki prowadnicy.Pojemność 35g.
Kod produktu: 502512701
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Smar uniwersalny do przekładni kątowej wykaszarek i kos Husqvarna Multi Purpose Grease w tubie 225 g z wygodnym aplikatorem.
Kod produktu: 577484001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Świeca zapłonowa jest jednym z głównych elementów układu zapłonowego silnika spalinowego. Oryginalna świeca marki Husqvarna. Odpowiednik świec: Champion: RCJ7Y, NGK: BPMR7A, Bosch: WSR7F, Brisk: PR17YC Torch: L7RTC Charakterystyka: Waga: 35 g Długość świecy: 4,8 cm Rozwartość klucza: 19 mm Długość gwintu: 9,5 mm Średnica gwintu: 14 mm Skok gwintu: 1,25...
Kod produktu: 590710101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Świeca zapłonowa jest jednym z głównych elementów układu zapłonowego silnika spalinowego. Oryginalna świeca marki Husqvarna. Odpowiednik świec: Champion: RCJ6Y, NGK: BPMR8A, Bosch: WSR5F, Brisk: PR15YC Torch: L8RTC Charakterystyka: Waga: 33 g Długość świecy: 5,2 cm Rozwartość klucza: 19 mm Długość gwintu: 9,5 mm Średnica gwintu: 14 mm Skok gwintu: 1,25...
Reference: 966776801
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Mocna, lekka i wygodna wykaszarka. Bezlitosna dla trawy i zarośli, przyjazna...
Reference: 966015902
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Profesjonalna wykaszarka o wysokiej wydajności, wyjątkowo poręczna i...
Reference: 966628802
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna 535RX to wykaszarka w uniwersalnej klasie pojemności 35 cm3....
Reference: 966604802
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Wszechstronna wykaszarka, idealna dla właścicieli ogrodów przydomowych. Łatwy...
Reference: 966779701
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Model Husqvarna 122C to cicha i lekka podkaszarka do użytku własnego, z...
Reference: 967148302
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Husqvarna 525LK to lekka podkaszarka do użytku komercyjnego. Maszyna...
Reference: 967916202
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Lekka, wydajna podkaszarka z uchwytem kierowniczym dla profesjonalnych...