Lekka, wygodna pilarka na akumulator litowojonowy. Nie wymaga narzędzi, jest łatwa w rozruchu i ma intuicyjną klawiaturę. Wyposażona w prowadnicę o długości 30 cm i łańcuch 3/8" 1,1 mm - świetnie nadaje się do przydomowych zadań. Zestaw zawiera baterię Husqvarna Bli20 36V 4Ah i ładowarkę QC80.

Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
| Napięcie akumulatora | 36,5 V |
| Typ akumulatora | Li-Ion |
| Typ silnika | BLDC (brushless) |
| Rodzaj pompy olejowej | Automatyczna, napęd zębaty |
| Waga bez akumulatora | 2.95 kg |
| Długość prowadnicy (cale) | 12" |
| Rodzaj piły łańcuchowej | Husqvarna H38 |
| Prędkośc łańcucha przy 133% maksymalnej mocy silnika | 11.5 m/s |
| Rodzaj zębatki | Stała 6 |
| Montaż prowadnicy | Mały |
| Zalecana długość prowadnicy, min.-maks. | 12-14 cale |
| Pojemność zbiornika oleju | 0.20 l |
| Równoważny poziom drgań (ahv, eq), uchwyt przedni | 2.64 m/s² |
| Równoważny poziom drgań(ahv, eq) prawy uchwyt | 2.76 m/s² |
| Maksymalna emisja akustyczna, gwarantowana | 101 dB(A) |
| Poziom hałasu, zmierzony | 98 dB(A) |
| Ciśnienie akustyczne na słuch operatora | 88 dB(A) |





Warunki gwarancji:
- 24 miesiące przy zakupie konsumenckim
- 12 miesięcy przy zakupie komercyjnym
Kod produktu: 967071901
Akumulator Husqvarna BLi300 36V 9,4Ah 967071901 Bateria do użytku profesjonalnego. Kompaktowy akumulator o wyjątkowo dużej mocy. Zapewnia bardzo długi czas działania i najlepszy na rynku stosunek wydajności do ciężaru. 4 lampki kontrolne ładowania, możliwość pracy w każdych warunkach atmosferycznych, znakomite chłodzenie. Możliwość ponownego ładowania do...
Kod produktu: 579396001
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej mineralny ze środkiem poprawiającym lepkość, do łańcuchów wszystkich pilarek. Bardzo niskie zużycie łańcuchów i bieżni prowadnic dzięki zastosowaniu dodatków poprawiających smarowanie. Lepkość ułatwia zastosowanie zarówno w lecie, jak i zimą, nawet w ekstremalnych temperaturach. Pojemność 1 L.
Kod produktu: 579396101
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Olej mineralny ze środkiem poprawiającym lepkość, do łańcuchów wszystkich pilarek. Bardzo niskie zużycie łańcuchów i bieżni prowadnic dzięki zastosowaniu dodatków poprawiających smarowanie. Lepkość ułatwia zastosowanie zarówno w lecie, jak i zimą, nawet w ekstremalnych temperaturach. Pojemność 5 L.
Kod produktu: 503621201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Do smarowania łożyska końcówki prowadnicy.Pojemność 35g.
Kod produktu: 597364801
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Nowy, zmodernizowany design, lepsza wydajność ostrzenia o ok. 20% i dłuższa żywotność. Aby utrzymać ostrość łańcucha należy użyć okrągłego pilnika z prowadnikiem aby naostrzyć zęby tnące. Dobrze naostrzony łańcuch to łatwiejsza i bezpieczniejsza praca. Pilniki wykonane ze stali wysokiej jakości. Pilnik okrągły Ø 4,0 mm - 3 szt Pilnik przeznaczony do...
Kod produktu: 597354802
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Nowy, zmodernizowany design, lepsza wydajność ostrzenia o ok. 20% i dłuższa żywotność. Aby utrzymać ostrość łańcucha należy użyć okrągłego pilnika z prowadnikiem aby naostrzyć zęby tnące. Dobrze naostrzony łańcuch to łatwiejsza i bezpieczniejsza praca. Pilniki wykonane ze stali wysokiej jakości. Pilnik okrągły Ø 4,0 mm - 1 szt Pilnik przeznaczony do...
Reference: 967098201
Producent: Husqvarna Poland Sp. z o.o.
Lekka, wygodna pilarka na akumulator litowojonowy. Nie wymaga narzędzi, jest...